Neden Almanya?

Türkiye'den Almanya'ya yatırım yapmak isteyen veya Almanya'da mevcut yatırımlarını büyütmek isteyen firma ve şahıslara, Almanya'da şirket ve şube kuruluşları, ticaret sicil ve oda işlemleri, gerekli izinlerin alınması, şirket sahipleri ve çalışanlarının oturum, ikamet ve iş izinleri, iş planların hazırlanması, muhasebe ve hukuki konularda destek vermek amacıyla kurulmuştur.

Almanya'da Yaşam kalitesinin yüksekliği

AB içerisinde vizesiz dolaşım serbestisi, eğitim sisteminin yüksek kalitesi, can ve mal güvenliğinin yüksek seviyesi, geçim masraflarının uygun olması, sosyal bir hukuk devleti olması.

Almanya'nın Ekonomik güç oluşu

İhracat lideri ülke olması, üretim kalitesinin yüksekliği, halkın yüksek satın alma gücü, ekonomik ve pazar büyüklüğü, Avrupanın lokomotif ve lider gücü oluşu, Avrupa ve dünya ölçeğinde büyümek isteyenler için en iyi merkez oluşu, kur avantajı, Türkiye ile güçlü ilişkileri...

Bürokrasinin şeffaflığı, Öngörülebilirlik ve Sürdürülebilirlik

Almanya bir bürokrasi olmasına rağmen, kurallar dahilinde her bir işleme bağlanan sonuç bellidir. "Yatırımlar ve işleyiş açısından öngörülebilir ve sürdürülebilir bir çevre sunar.

Sorularınız İçin Tıklayın
×
Yardım

Tüm soru, görüş öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.