Biz Kimiz

Fortuna ailesi olarak biz, Avrupa Yurtdışı İstihdam ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketinin bir girişimi olarak, 11 senedir Türk şirketlere Almanya'da hukuki ve yerel destek veren, İstanbul'da ve Berlin'de hizmet noktaları olan ve Almanya genelinde yatırım yapan veya Almanya pazarında yer almak isteyen kişi ve şirketlere hizmet veren bir danışmanlık şirketiyiz.

Kurucularımız

Melis Ersöz Koca Melis Ersöz Koca

Melis Ersöz Koca

Melis Ersöz Koca, Pertevniyal Lisesi sonrası Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Koca & Ersöz Hukuk Bürosunun kurucu ortağıdır. İyi seviyede Almanca ve İngilizce bilmektedir. Aynı zamanda Almanya’da Berlin Barosu’na kayıtlıdır. Avukatlık mesleğinin yanında, Uzman Arabulucu ve Marka Vekilidir. Uzun yıllardır Almanya'da bir çok şirketle iş geliştirme alanında çalışmış ve şirketlere hukuki danışmanlık vermiştir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Serhat Koca

Serhat Koca, Kabataş Erkek Lisesi sonrası Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Barosu’na kayıtlı avukatlık yapmaktadır. Avukatlık mesleğinin yanında, Arabulucu ve Marka Vekilidir. Koca & Ersöz Hukuk Bürosunun kurucu ortağıdır. İyi seviyede İngilizce bilmektedir. İş geliştirme ve yatırım konularında yoğun tecrübe sahibidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Serhat Koca Serhat Koca
Sorularınız İçin Tıklayın
×
Yardım

Tüm soru, görüş öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.