İŞ PLANI (BUSINESS PLAN) OLUŞTURULMASI

İş Planı (Business Plan) Oluşturulması

İş planı, bilinen adıyla Business Plan, işletmenizin farklı süreçlerinde değişkenlik gösteren bir kavramdır. Şirket kuruluşunda iş planı hazırlarken; pazar araştırması, finansal öngörü oluşturulması, iş yönetim planlaması gibi temel konular göze çarparken kuruluş sonrası yatırım ve oturum işlemleri için de farklı iş planları önem kazanmaktadır.

Almanya İçin İş Planı Oluşturmak

Almanya’da yatırım yapmak veya şirket kurmak isteyen kişilerin oturum alma aşamasında iyi bir iş planı hazırlanması kritik önemdedir. Oturum izni konusunda karar verecek olan yabancılar dairesi sunulan iş planının ikna ediciliğine göre kararlarını oluşturmaktadır.

Şirketinizin kredi veya teşvik alması için bir çok durumda İyi bir iş planı sunulması gerekmektedir.

İş planlarının hazırlanması oturum veya kredi veya teşviklerden yararlanmak için gerekli olmasının yanı sıra, sizin ve şirketinizin piyasadaki potansiyelin araştırılması, iş konusuyla isabetli iş birlikleri kurulması, yatırımınızın yol haritasının oluşturulması ve size rehberlik etmesi anlamında faydalı olacaktır.

Fortuna olarak, hizmetlerinizle bağdaşan şekilde Almanya piyasasına ilişkin araştırma yapıyor ve kuruluş sonrası iş planınızı oluşturuyoruz. Uzman ekibimizle pazarlama ve satış stratejilerinden Almanya’da resmi işlemler ve oturma iznine kadar detaylı bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Sorularınız İçin Tıklayın
×
Yardım

Tüm soru, görüş öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.